fbpx

A feladatkezelő rendszereket gyakran összekeverik a projektmenedzsment szoftverekkel. Azonban van köztük különbség, nem is kevés, hiszen más-más cégformáknak nyújthatnak segítséget. Az áraik is némiképp eltérnek egymástól. Cikkünkben a feladatkezelő rendszer árakat nézzük meg alaposabban, kitérve a különböző programok előnyeire és arra is, kiknek érdemes a leginkább beszerezniük egy-egy ilyen szoftvert.

Mi a jelentősége egy feladatkezelő rendszernek a gyakorlatban? 

feladatkezelő szoftverek segítségével megfelelően rendben tartható feladatok

A feladatkezelő rendszer egy olyan program, amely teendőlistákkal és más hasznos, különböző beállításokkal segít, hogy a munka-magánélet-egyensúlyt könnyebben megtarthasd. Hiszen gondolj csak bele, mennyivel egyszerűbb dolgod van akkor, ha pár kattintással már át is látod folyamataidat, mintha órákig kellene keresgélni!

Kiknek érdemes beszerezni?

Neked, ha olyan mikro-vagy egyéni vállalkozó vagy, aki az alábbiak egyikével (vagy épp mindegyikével) küzd:

    • napi szinten végtelen mennyiségű e-maillel, amelyeket senki sem válaszol meg helyetted
    • az irodájában szanaszét szórt post-it halmokkal, az ide-oda felfirkantott jegyzetekkel – így néha már elfelejted, kinek, mit és mikorra ígértél
    • a ténnyel, hogy egyszerre látod el 4 ember munkáját, azaz vállalkozásod ügyvezetője, adminisztrátora, értékesítője és marketingmenedzsere is te vagy!

Egy feladatkezelő rendszer segít rendet vágni a káoszban, ezzel pedig rengeteg időt is felszabadít számodra. Hiszen gondolj csak bele: ha nem kell gondolkodnod, hogy áll egy projekted, vagy azon, hogy mit terveztél be a hétre, mert minden ott van előtted, sokkal több időd marad a fontos dolgokra. A családodra, a barátaidra és a kedvenc hobbidra is, hiszen nem kell tovább zsonglőrködnöd a teendőid priorizálása és a tényleges szakmai munkád között.

Feladatkezelő rendszer árak 2024-ben: a nagy összehasonlítás

Mindez szép és jó, de ezen a ponton már felmerülhet benned is a kérdés: melyik programot kellene választanod, és miért? Honnan tudhatod, hogy melyik felel meg a legjobban az igényeidnek? A következőkben a feladatkezelő rendszer árak mellett összegyűjtöttük azt is, melyik programról mit érdemes tudnod. 

Íme egy remek példa, ha feladatkezelő szoftvert keresel.
Próbáld ki a TeamCollab ingyenes verzióját most!
1. TeamCollab feladatkezelő

Ha szeretnéd hatékonyságodat monitorozni és akár 30%-kal növelni saját vagy csapatod produktivitását, feladatkezelő szoftverünk ebben lesz hatalmas segítségedre!

Négyféle csomag közül választhatsz, igényeidnek megfelelően. Ennek alapján:

 

  • a Free az ingyenes csomag, melyet a leginkább a tudatos kezdő vállalkozóknak, vállalkozásoknak tudunk javasolni. Ez a verzió maximum 5 célkitűzést, felhasználót és projekt létrehozását, maximum 3 csapat és 10 csapat létrehozását, valamint 100 MB tárhelyet biztosít. Viszont korlátlan számú feladatot kezelhetsz vele, három különböző nézetben.

 

  • a Basic már ennél jóval többet nyújt, így a folyamatokat minél jobban digitalizálni kívánó cégeknek ajánljuk. Ebben egy jelképes összegért, 9900 Ft/hóért 1 GB tárhelyet, korlátlan csapat és feladatlista-létrehozási lehetőséget kapsz, valamint 10 felhasználó regisztrálási lehetőségét. Mindezt a Free csomag minden funkciójával, munkaóra-rögzíthetőséggel és integrációs lehetőséggel (Naptár, Zapier).

 

  • a Standarddel 24.900 Ft/hóért már eggyel magasabb szintre léphetsz projekt alapon működő vállalkozásoddal! Elemezheted benne ugyanis a projektek kockázatát és költségvetését, miközben akár 25 felhasználóig is kiterjesztheted. Emellett találsz benne – többek között – integrációs lehetőségeket is, a Basic csomag összes funkciója mellett.

 

  • a Premiumban pedig – amennyiben világos célok mentén működő vállalkozásod van – mindössze 49.900 Ft/hóért korlátlan célkitűzésekre, akár 50 felhasználóra, három különböző nézetre és még számos hasznos funkció igénybe vételére is lehetőséged nyílik. Mindezeken felül pedig a Standard csomag összes funkcióját is élvezheted. 
2. Just Doo

Ez a program a modern időgazdálkodási elvek mentén épült fel – melynek révén az egyéni távmunka és a csapatmunka is eredményesebb lehet. A programnak három csomagja közül választhatunk:

 

  • az Ingyenesben 1 felhasználó 50 feladatot, 10 projektet és korlátlan partnert kezelhet

 

  • az Üzletiben korlátlan projekteket, riportokat, projektstatisztikákat és 1 GB-nyi tárhelyet kaphatsz, 1275/hó/fő áron (= 15 300 Ft/év/fő)

 

  • az Üzleti + CRM csomag pedig CRM ügyfélkezelő modult, korlátlan projekteket, feladatokat, projektstatisztikákat és 1 GB-nyi tárhelyet ígér, 1658 Ft/hó/fő árért (=19890 Ft/év/fő).
Segítségre van szükséged? A TeamCollab ingyenes verzióját most azonnal kipróbálhatod!
3. Asana

Napjaink egyik legkeresettebb feladatkezelő alkalmazása az alábbi árakon operál:

 

  • a Personal csomag ingyenes 10 tagig, korlátlan tárhellyel, projektekkel, üzenetekkel és aktivitás loggal

 

  • a Starter 10.99 euró havonta, felhasználóként; ezért 500 csapattaggal, korlátlan vendéggel kommunikálhatunk, 250 automatizációt igénybe véve

 

  • az Advanced 24.99 euró/hó/főért segíti a csapat hatékonyságát (a határ szintén 500 csapattag), 20 portfólióval, 25.000 automatizációt lehetővé téve havonta

 

  • az Enterprise és az Enterprise+ már személyre szabottabb élményeket kínál, és az áraik sincsenek feltüntetve az Asana honlapján. A lényeg, hogy ezekben a csomagokban korlátlan felhasználó veheti igénybe a fejlett integrációs lehetőségeket, valamint a beépített Asana Intelligence-et. 
4. Trello

A Trello szintén magas nemzetközi felhasználóaránnyal büszkélkedhet, az alábbi árak mellett:

 

  • az Ingyenes munkaterenként akár 10 táblát, korlátlan számú kártyát, aktivitásnaplót, 250 munkatér-parancsot és mobilra való alkalmazhatóságot is kínál

 

  • a Standard havi 5 dollárért/fő/hó korlátlan számú táblát és tárhelyet (fájlonként 250 MB), egyéni mezőket és haladó ellenőrzőlistákat nyújt, így több projekt követésére ideális

 

  • a Premiumban havi 10 dollárért/fő/hó korlátlan számú munkatér-parancsot futtathatunk, 5 nézetből, megfigyelési lehetőséggel a külsős tagoknak

 

  • az Enterprise pedig 50-től akár 5000 felhasználóig kiterjedően segíthet a nagyobb csapatoknak irányítani a munkát – az ennek megfelelő, a honlapon is kikalkulálható árfekvésben.

Egy feladatkezelő csak akkor fogja tudni betölteni a célját, ha tudod, mire is fogod használni pontosan. Ez egyben azt is jelenti: a célért hajlandó vagy rászánni az időt, hogy megtanuld használatát, és (amennyiben vannak) alkalmazottaidnak is türelmesen át tudod adni a legfontosabb kezelési tudnivalókat. Ezért a legfontosabb, hogy tudd: Neked és vállalkozásodnak mire van pontosan szükségetek. Ha ez megvan, onnantól a fejlődésetek határa a csillagos ég!

feladatkezelő szoftvert keresel? Itt a megoldás.

Cégvezetőként eleged van a káoszból?

Segítünk hatékonyan megszervezni a csapatod munkáját.

  • Rendezd a feladatokat, határozd meg a prioritásokat, és kövesd nyomon a határidőket egyszerűen.
  • Vitorlázz sikeresen a projektek hullámzó tengerén a tervezési fázistól a sikeres befejezésig.
  • A célkitűzés a csapatod iránytűje a sikerhez, inspirál és összekovácsolja a munkatársakat.
Eisenhower mátrix ami segít a céljaid felülvizsgálatában
Készen állsz a változásra? Próbáld ki az ingyenes verziót!